Programista PHP/ Web Developer

Agencja iArt
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2000 Rok założenia firmy

  • http://www.iart.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Agencja iArt - na rynku niemalże od początków Internetu w Polsce. Zrealizowaliśmy już ponad 500 serwisów www. Pracowaliśmy dla niezliczonej ilości przedsiębiorców, banków, uczelni a nawet sądów i prokuratur. Mimo 15 lat doświadczenia wciąż jesteśmy entuzjastami Internetu:)

www.iart.com.pl
Oferta pracy: PROGRAMISTA PHP / WebDeveloper

Szukasz:
- nowych doświadczeń zawodowych?
- elastycznego czasu pracy?
- przyjaznej atmosfery?

Wymagania

Mamy dla ciebie zadania:
- tworzenie stron internetowych,
- rozbudowa istniejącego systemu CMS. Możesz pracować zdalnie lub w biurze (Częstochowa) - do wyboru:)

Potrzebujemy praktycznej znajomości:
- XHTML, HTML 5,
- CSS2 / CSS3, w tym optymalizacja pod kątem walidacji W3C,
- PHP 5,
- baz danych MySQL,
- standardu i praktycznego zastosowania WCAG 2.0,
- zasad Responsive Web Design,
- JavaScript (jQuery) oraz metod jQuery Ajax,
- metod służących zabezpieczeniu skryptów przed atakami,
- Adobe Photoshop w stopniu pozwalającym na samodzielne cięcie grafiki,
- optymalizacji stron www pod różne przeglądarki

Liczymy na:
- zdolność analitycznego myślenia,
- nastawienie na rozwiązywanie problemów,
- terminowość.

Przyda się też:
- umiejętność konfiguracji serwera www apache (.htaccess),
- podstawowa wiedza w integrowaniu aplikacji internetowych z istniejącym API,
- doświadczenie w pracy z opensource'owymi CMS-ami jak Wordpress, Joomla, Drupal.

Czekamy na Twoje CV do 9 marca (poniedziałek) do północy.

Metodologia pracy

O Agencja iArt

wNET się spotkamy