Senior Application Engineer

Cyclad International

14 000 - 18 000 zł brutto

Narzędzia

Opis oferty

Informacje o projekcie:
  • Branża: Bankowość
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Obszar projektu: przetwarzanie incydentów i zgłoszeń serwisowych; planowanie wdrożeń i koordynowanie różnych zadań      dostawców zgodnie z umowami SLA
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowa
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • Godziny pracy: 8-18
  • Tech stack: Linux RedHat, Database: Oracle, DB2, MySQL, Adabas, JBoss, WildFly, Open Liberty, Tomcat, EAP
  • Budżet: 800-1000 PLN netto +VAT/m-c (B2B) 14 000-18 000 PLN brutto/m-c (UoP)
Zakres zadań:
  • Zapewnienie wsparcia technicznego, przetwarzanie incydentów i zgłoszeń serwisowych, planowanie wdrożeń i koordynowanie różnych zadań dostawców zgodnie z umowami SLA
  • Praca nad incydentami, zgłoszeniami serwisowymi i problemami zgodnie z SLA
  • Zapewnienie wydajnego działania aplikacji związanych z bankami i zagwarantowanie wysokiego poziomu dostępności
  • Bieżący kontakt z zewnętrznymi dostawcami IT
  • Przygotowywanie ocen i raportów z systemów produkcyjnych
  • Zapewnienie ciągłej poprawy jakości usług poprzez ścisłą koordynację z zespołami programistycznymi  oraz  i dostawcami usług IT
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji w środowisku produkcyjnym
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux x86 (najlepiej Red Hat 8)
  • Znajomość skryptów linuksowych
  • Doświadczenie z jednym z serwerów aplikacji: JBoss / WildFly / EAP / Open Liberty / Tomcat
  • Doświadczenie z bazami danych SQL (pisanie skryptów, analiza logów)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Znajomość środowiska bankowego
  • Znajomość Java Virtual Machine
  • Umiejętność pisania skryptów (PHP, Java, PowerShell)
  • Znajomość Ansible / OpenShift / zagadnień konteneryzacji
Oferujemy:
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.