Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Comarch S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 5000+ pracowników Rozmiar firmy

  • 1993 Rok założenia firmy

  • https://kariera.comarch.pl/ WWW

Interesują Cię zagadnienia związane z CyberSecurity i chcesz rozwijać się w tym kierunku? Chcesz współpracować ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT? Dołącz do Comarch! Jako Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT będziesz brał czynny udział w procesach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji systemów wykorzystywanych przez dostawców usług teleinformatycznych - głównie operatorów komórkowych.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku (informatyka, automatyka, cyberbezpieczeństwo, ekonometria, matematyka oraz pokrewne do wymienionych)
Wiedza i/lub zainteresowanie bezpieczeństwem informacji
Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Znajomość frameworków i narzędzi związanych z bezpieczeństwem informacji, szczególnie OWASP
Wiedza oraz umiejętności techniczne z zakresu systemu operacyjnego Linux oraz baz danych (relacyjnych i nierelacyjnych)
Wiedza na temat architektury aplikacji webowych, w tym nowoczesnej architektury front-end
Otwartość i komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole
Dokładność i solidność
Wysoka kultura osobista

Mile widziane będą:

Umiejętność programowania, najchętniej w języku Python lub JavaScript
Wiedza z zakresu:sieci komputerowych
kryptografii
Doświadczenie związane z bezpieczeństwem informacji
Znajomość ITIL
Wiedza biznesowa w dziedzinie telekomunikacji (np. systemy bilingowe, GSM)
Wcześniejsze doświadczenie w pracy we wsparciu w przemyśle IT
Znajomość:dobrych praktyk związanych z zarządzaniem ciągłością działania
norm i standardów dotyczących zarządzania bezpieczeństwem informacji (np. ISO27001, NIST 800-53)

TWOJE ZADANIA

Analiza zagadnień bezpieczeństwa IT
Wsparcie w przygotowaniu rozwiązań technicznych mających podwyższyć bezpieczeństwo dostarczanych usług
Testy bezpieczeństwa
Zarządzanie podatnościami
Obsługa incydentów i problemów bezpieczeństwa
Udział w tworzeniu i rozwoju narzędzi usprawniających pracę w obszarze bezpieczeństwa

DLA CIEBIE

Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu cyberbezpieczeństwa
Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując w dynamicznie rozwijającym się zespole
Nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktami
Elastyczne godziny pracy
Po okresie wdrożenia, możliwość pracy w systemie hybrydowym
System płatnych poleceń pracowniczych
Dostęp do wewnętrznej biblioteki on-line Telco (prenumeraty, szkolenia wewnętrzne)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych
inicjatywach dla lokalnych społeczności

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Siłownia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking

Praca w Comarch S.A.

O Comarch S.A.

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiada nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Realizujemy projekty w obszarach:
  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna
  • usługi
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia