C#/.Net Developer (IoT)

Comarch S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 5000+ pracowników Rozmiar firmy

  • 1993 Rok założenia firmy

  • https://kariera.comarch.pl/ WWW

Inne

Do nieustannie rozwijającego się zespołu, pracującego dla branży Automotive poszukujemy programistki/programisty C# .Net Core. Zapraszamy zarówno doświadczone programistki/doświadczonych programistów, jak i studentki/studentów, którzy dopiero rozpoczynają swoja drogę kariery, mając za sobą pierwsze uczelniane projekty w technologii C# .Net Core. Jako członek naszego teamu, będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za wsparcie procesu projektowania i implementacje nowych funkcjonalności rozwijanego przez nas systemu, operującego na danych pochodzących bezpośrednio z samochodów. Nasz projekt, tworzony jest od podstaw, z wykorzystaniem najnowszych technologii w architekturze Cloud. Pracując z nami, będziesz miała/miał możliwość poznania branży Automotive od środka.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość:Wzorców projektowych, metodyk projektowania systemów backendowych, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania
  • C# (8 lub 9)
  • Net Core (2+) lub .Net 5
  • GIT
  • Scrum
  • MongoDB
  • REST
  • Docker
  • Mile widziana znajomość:
  • AWS
    • Serverless/Lambdy
    • SQS oraz SNS
    • EC2
    • S3
  • B2B Integration
  • Protokołów autoryzacji (OAuth2, OpenID Connect)
  • Azure Kubernetes
  • Swagger

TWOJE ZADANIA
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu
  • Testowanie napisanego kodu
  • Implementacja mikroserwisów oraz funkcji Lambda
  • Dokeryzacja utworzonych serwisów
  • Tworzenie stosownej dokumentacji projektowej
  • Udział w ceremoniach `Scrumowych` wraz z zespołem po stronie klienta
  • Zależnie od umiejętności i doświadczenia – realny wpływ na kształt powstającego systemu poprzez udział w jego projektowaniu na poziomie architektury
DLA CIEBIE
  • Praca z najnowszymi technologiami z obszaru aplikacji backendowych
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród najlepszych specjalistów z dziedziny Automotive
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, firmowa restauracja `opso`
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza) a dla tych zmotoryzowanych naziemny i podziemny parking

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Siłownia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking

Praca w Comarch S.A.

O Comarch S.A.

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiada nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Realizujemy projekty w obszarach:
  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna
  • usługi
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia