Citrix Engineer

Lider w transformacji cyfrowej

10 000 - 15 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

Opis oferty

Zakres obowiązków:
Wsparcie i utrzymanie środowiska Citrix
Rozwiązywanie i analizowanie incydentów
Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
Wspieranie i utrzymywanie konfiguracji pulpitu wirtualnego, która obejmuje AppSense, XenDesktop, XenApp i inne
Zapewnienie pomocy technicznej dla wszystkich serwerów, komputerów stacjonarnych i usług mających zastosowanie w biznesie

Wymagania:
Znajomość środowiska Citrix (XenAPP, XenDesktop)
Doświadczenie w budowaniu i utrzymaniu środowisk VDI
Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Benefity:
Praca w 100% zdalna
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość nauki języków obcych
Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie będącej liderem w transformacji cyfrowej
Programy szkoleniowe i indywidualne plany rozwoju z opcją awansu w strukturach firmy
Dodatkowe ubezpieczenie na życie
Prywatne ubezpieczenie podróży
Prywatna opieka medyczna (również dentystyczna)
Platforma MyBenefit
Przyjazna atmosfera w zespołach oraz eventy integracyjne
Praca w środowisku międzynarodowym ze strategicznymi klientami firmy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania