Scrum Master

Cyclad International

900 - 1 150 zł netto

Narzędzia
Inne

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Scrum Mastera, który poprowadzi zespół programistów w budowie nowej platformy technologicznej serwisów online oraz zwiększy efektywność zespołów produktowych.

Informacje o projekcie:
  • Branża: Medialna
  • Siedziba firmy: Kraków, Warszawa
  • Praca zdalna lub hybrydowa, ilość dni w biurze do ustalenia
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: projektu: polski
  • Typ kontraktu: UoP lub B2B
  • Wynagrodzenie: 14-16k na UoP lub 900-1150 netto / dzień b2b
 Zakres obowiązków:
  • Podnoszenie efektywności zespołów poprzez optymalizację ich pracy
  • Współpraca z 2 zespołami programistów
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności zespołów
  • Facylitacja spotkań, dyskusji, procesu podejmowania decyzji i rozwiązywania konfliktów
  • Współpraca z Product Ownerem w zarządzaniu backlogiem produktu, planowaniu rozwoju produktu, maksymalizacji wartości dostarczonej przez zespół
  • Reagowanie na przeszkody ograniczające pracę zespołów
  • Edukacja i rozwijanie zespołów oraz organizacji w zakresie Scrum i metodyk zwinnych
  • Wdrażanie nowych członków zespołu Scrumowego w proces scrumowy
  • Zapewnienie koordynacji między zespołami
  • Czuwanie nad transparentnością i przepływem informacji
Oczekiwania:
  • 3+ lata doświadczenie na stanowisku Scrum Master w zespołach technologicznych
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość metodyk zwinnych
  • Znajomość frameworków skalujących zwinne podejście do zarządzania projektami (np.: Nexus, Less, Spotify, Safe)
  • Wiedza na temat procesu wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętności planowania, komunikacji, współpracy i skutecznego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analityczne, dostrzegania ryzyka i rozwiązywania konfliktów
  • Doświadczenie w pracy z JIRA, Confluence, Miro
  • Mile widziane doświadczenie w rozpowszechnianiu praktyk Agile na poziomie organizacji oraz wdrażaniu frameworków skalujących
Oferujemy:
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę przy aplikacjach o 100% rozpoznawalności
  • Kompetentny, zgrany zespół, otwarty na dzielenie się wiedzą
  • Nowoczesny stos technologiczny i mocne kompetencje w zespole
  • Praca przy budowie nowych aplikacji oraz wpływ na decyzje technologiczne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne
  • Nowocześnie wyposażone biuro

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― jira
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w Cyclad International

O Cyclad International

The core services include Knowledge Process Outsourcing, Recruitment Process Outsourcing, IT Outsourcing, Software House and Testing & QA. The services might be relocated abroad on a Nearshore/Offshore basis.
We specialise in four areas: comprehensive IT infrastructure management, programming and development of new technologies, IT security and ERP systems.
Cyclad operates 6 offices on 3 continents. We work in 12 languages, developing our international CV database day by day. Cyclad services are provided jointly by 4 business entities with their headquarters located in France, Morocco, the Philippines and Poland.