Młodszy / Programista C

Phoenix Systems

10 000 - 20 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • https://phoenix-rtos.com/ WWW

W związku z rozwojem systemu operacyjnego Phoenix-RTOS przeznaczonego dla Internetu Rzeczy, spółka Phoenix Systems poszukuje Młodszego / Programisty C do trzech zespołów: Aplikacji, Komunikacji oraz Rozwoju System.

Twój zakres obowiązków:
  • Głównymi zadaniami członków Zespołu Aplikacji jest projektowanie, rozwój aplikacji dla urządzeń, celem utworzenia w pełni funkcjonalnego produktu końcowego. Każdy z inżynierów jest odpowiedzialny za opracowywanie rozwiązań, które w najlepszy sposób wypełnią normy i wymagania dla produktu, które urządzenie musi spełniać podczas pracy w środowisku docelowym.
  • Zespół Komunikacji zajmuje się rozwojem stosów komunikacyjnych dla popularnych technologii wykorzystywanych w aplikacjach Internetu Rzeczy. Kluczowe wyzwania obejmują konieczność pisania zoptymalizowanego oprogramowania do cyfrowego przetwarzania sygnałów wykorzystywanego w komunikacji przewodowej i bezprzewodowej.
  • Członkowie Zespołu Rozwoju Systemu zaangażowani są w rozwój mikrojądra Phoenix-RTOS i przenoszenie go na różne architektury sprzętowe. Kluczowe wyzwania obejmują konieczność poznania szczegółów związanych z konkretną architekturą sprzętową, tworzenie skalowalnych struktur danych, a przede wszystkim pisanie eleganckiego oraz efektywnego kodu w języku C i asemblerze.

Wymagane umiejętności:
  • dobra znajomość architektury systemów operacyjnych,
  • dobra znajomość języka C,
  • dobra znajomość programowania równoległego,
  • dobra znajomość algorytmów i struktur danych,
  • umiejętność tworzenia i implementacji algorytmów dla środowisk o ograniczonych zasobach,
  • dobra znajomość architektury systemów komputerowych,
  • dobra znajomość architektury mikroprocesorów i popularnych modeli programowych (ARM, IA32),
  • doświadczenie w wykorzystaniu systemów kontroli wersji,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole i pracy samodzielnej przy minimalnym nadzorze,
  • konsekwencja w dążeniu do celu i umiejętność kończenia zadań,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja i zdolności komunikacyjne.
Co oferujemy:
  • udział w tworzeniu systemu operacyjnego, który ma wyprzedzać światowe standardy informatyki,
  • możliwość awansu zawodowego i rozwoju,
  • stabilność zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • benefity pracownicze - prywatną opiekę medyczną, kartę multisport i zajęcia językowe,
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Dlaczego Systemy Phoenix?

Firma rozwija nowy system operacyjny open-source dla urządzeń Internetu Rzeczy. System oparty jest o napisane od podstaw mikrojądro. Jeżeli nie obawiasz się wyzwań, lubisz zaawansowaną inżynierię i chcesz znaleźć się w centrum rewolucji Internetu Rzeczy, to Phoenix Systems jest właściwym miejscem pracy dla Ciebie. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania i ze względu na masowe wdrożenia systemu operacyjnego firma poszukuje kolejnych, utalentowanych osób, które chcą dołączyć do zespołu.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Phoenix Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności: https://phoenix-rtos.com/static/portal/doc/PrivacyPolicy_recruitment.pdf
Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Phoenix Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Telefon służbowy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowa kawa i inne napoje

O Phoenix Systems

W Phoenix Systems rozwijamy system operacyjny Phoenix-RTOS.

Dzięki swej innowacyjności i rozwojowi jednego z pierwszych systemów operacyjnych dla Internetu Rzeczy jesteśmy rozpoznawalni na świecie.

Nasz system Phoenix-RTOS stosowany jest w produktach takich jak: koncentrator danych, inteligentny licznik gazu, inteligentny licznik energii.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania zorientowanych na tworzenie technologii od podstaw i działalność badawczo-rozwojową.