Software Engineer (C++, C#)

eREKRUTER IT

14 000 - 20 000 zł netto

Język programowania
Framework

Miejsce pracy: Wrocław lub Kraków, możliwość 100% pracy zdalnej.

Wynagrodzenie:
80 - 120zł/h netto na B2B + VAT

● Projekt:
Rozwijanie oprogramowania do zarządzania systemami wideo (S-VMX prześlę na maila) dla klientów z branży kolejowej (systemy pokładowe).

Jakie będą Twoje główne zadania?
- Planowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności dla systemów zarządzania monitoringiem video (VMS),
- Naprawa błędów dla istniejących funkcjonalności,
- Review kodu, testowanie (jednostkowe, integracyjne) oraz przestrzeganie definicji akceptacji (DoD).

Czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się w tej roli?
- przynajmniej 2-3 lata zawodowego doświadczenia z C++,
- dobra znajomość biblioteki standardowej, wraz ze standardami C++11-C++17,
- doświadczenie w pracy z bazami danych SQL,
- dobra znajomość programowania sieciowego,
- przynajmniej roczne doświadczenie z programowaniem w języku C# na platformie .Net (może być hobbistyczne),
- dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz polskim (zarówno w piśmie jak i mowie),
- doświadczenie w pracy w technikach zwinnych (Scrum, Kanban),

● Mile widziane:
- wiedza z zakresu strumieniowania video, audio oraz ich kodeków,
- znajomość ASP .Net Core + Entity Framework,
- doświadczenie w testowaniu jednostkowym (Google Test, XUnit),
- doświadczenie w pracy z protokołami ONVIF, RTSP oraz RTP.

● Na co możesz u nas liczyć?
- międzynarodowe projekty,
- przestrzeń do rozwoju zawodowego oraz zgrany zespół,
- przyjazną oraz nieformalną atmosferę pracy (brak dress code oraz brak open space),
- umowę o pracę lub kontrakt B2B,
- prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny,
- kartę Multisport,
- elastyczne godziny pracy (start: 7:00 a 10:00).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Siłownia
  • Karta multisport (lub podobna)
  • Szkolenia
  • Konferencje