Backend Developer (IoT)

Comarch S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 5000+ pracowników Rozmiar firmy

  • 1993 Rok założenia firmy

  • https://kariera.comarch.pl/ WWW

Język programowania
Inne

Chcesz poznać świat zautomatyzowanych procesów? Nie boisz się wyzwań i potrafisz myśleć nieszablonowo? A może chcesz sprawdzić się w tworzeniu oprogramowania obsługującego tysiące urządzeń? W naszym zespole odpowiadamy za rozwój rozwiązania chmurowego umożliwiającego lokalizowanie i monitorowanie narzędzi, pojazdów czy osób - Comarch Asset Tracking. Naszym celem jest zarówno optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych, jak i zwiększenie bezpieczeństwa pracy.

Nie czekaj, sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego - pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
  • Praktyczna znajomość Java SE 9 oraz frameworku Spring
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć poznawania nowych technologii

TWOJE ZADANIA
  • Wytwarzanie oprogramowania backendowego
  • Udział w analizach rozwiązań
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania

DLA CIEBIE
  • Praca nad nowym produktem firmy Comarch w obszarze rozwiązań dla przemysłu: Industry 4.0
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Zespół nastawiony na współpracę i wzajemną pomoc w Comarch pracuje wielu doświadczonych specjalistów
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress codu
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Siłownia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking

Praca w Comarch S.A.

O Comarch S.A.

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiada nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Realizujemy projekty w obszarach:
  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna
  • usługi
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia