Account Manager Kraków i Katowice

Polcode Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://polcode.com/ WWW

Opis oferty

Zadania:

-pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
-przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych w języku angielskim
-obsługa zagranicznych klientów (USA, Kanada, Europa Zachodnia), budowanie długoterminowej współpracy
-koordynacja prac zespołu projektowego
-nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych projektów.

Oferujemy:

-pracę w centrum Krakowa lub Katowic
-elastyczne godziny pracy
-kartę Multisport
-Prywatną opiekę medyczną Medicover
-kontakt z nowymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji różnorodnych projektów
-pracę z zespołem zgranych, zdolnych, kreatywnych programistów
-możliwość dalszego rozwoju w kierunku zarządzania projektami IT (udział w konferencjach, szkoleniach)
-bardzo dobrą atmosferę w pracy

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej: http://www.polcode.com/kariera/88/

Wymagania

Oczekiwania: -biegła znajomość języka angielskiego(poziom umożliwiający co najmniej swobodny kontakt z zagranicznymi kontrahentami przez telefon, Skype, maila)
-doświadczenie w pozyskiwaniu oraz kontakcie z klientem
-umiejętność prowadzenia negocjacji

Mile widziane:

-doświadczenie w kierowaniu zespołem, kierowaniu projektem
-znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowyc

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych biur w centrum Krakowa, Katowic, Łodzi, Warszawy lub
  • Jasno określone warunki zatrudnienia, preferowaną przez Ciebie formę współpracy (umowa o pracę, umow
  • Napoje, przekąski w każdym biurze
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Udział w konferencjach, podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy
  • Bogaty zakres stosowanych technologii

Praca w Polcode Sp. z o.o.

O Polcode Sp. z o.o.

POLCODE. Just as you need IT.
Cześć, poznajmy się. Jesteśmy zgranym zespołem, który od ponad 12 lat dostarcza inspirujące rozwiązania dla klientów z całego świata.

Chcemy nadawać rytm międzynarodowemu rynkowi IT.

Do tego potrzebni są wyjątkowi pracownicy z wizją, pasją i energią. Dołącz do naszego zespołu!