SharePoint Developer (Poznań) - Oferta pracy

Altimi

Dla naszego Klienta poszukujemy Specjalisty na stanowisko:                                               SharePoint Consultant
                                     (Lokalizacja: Poznań/praca zdalna)

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie projektów oraz świadczenie usług doradczych w zakresie MS SharePoint. W zakres obowiązków wchodzi:
- Projektowanie topologii i infrastruktury SharePoint dla Klientów międzynarodowych
- Aktywne identyfikowanie możliwości udoskonalenia procesów i zwiększenia satysfakcji Klienta
- Zapewnianie szkoleń i wsparcie swoją wiedzą innych członków zespołu
- Zapewnienie wsparcia Bid Management
- Konsultacje doradcze dla Klientów firmy

Oczekiwania:

- Doświadczenie w zakresie wsparcia I utrzymania platformy SharePoint w środowisku biznesowym
- Doświadczenie w administracji SQL Server
- Wiedza z zakresu SQL clustering, log shipping, mirroring a także w zakresie optymalizacji procesów i rozwiązywania problemów
- Mile widziane doświadczenie w zakresie pisania skryptów PowerShell
- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu/konfiguracji IIS
- Mile widziane doświadczenie w tworzeniu rezerw i konfiguracji rozwiązań z użyciem SharePoint UI oraz SharePoint Designer
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Nowy projekt
-Współpraca długofalowa
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Pracę w miłej atmosferze