Programista C# .NET

Arche Consulting

4 000 - 5 500 zł netto

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy informatycznej z Katowic, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Programista .NET

Zadania:
  • współpraca z klientem dotycząca projektowania, tworzenia i utrzymania oprogramowania,
  • rozwój oprogramowania na platformie .NET,
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach programistycznych.
Wymagania

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność programowania m.in. platforma .NET, C#, SQL,
  • znajomość środowiska Windows m.in infrastruktury systemów Windows Server, znajomość baz danych MS SQL Server,
  • mile widziana znajomość MS Integration Services, MS Reporting Services, MS Analysis services, MS SharePoint,
  • mile widziana znajomość Silverlight, WCF
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek informatyczny lub pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • komunikatywność.
Firma oferuje:

  • stałą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach programistycznych,
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • prywatne ubezpieczenie.