Junior PHP Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

Opis oferty

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole programistów mobilnych pod okiem dedykowanego Team Leadera.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie.
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów dla kluczowych klientów z branży farmaceutycznej.
  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i zgranym zespole.
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, urządzenia mobilne, wewnętrzne szkolenia).

Wymagania

Opis Stanowiska
  • Tworzenie i wsparcie aplikacji internetowych tworzonych w języku PHP i frameworku Symfony 2.x.
  • Rozwijanie umiejętności w PHP pod okiem specjalistów i programistów.
  • Samodzielna analiza wymagań, przygotowanie gotowych rozwiązań wraz z Zespołem SCRUM.
  • Udział w pracach projektowych i analitycznych.
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.
  • Prowadzenie testów jednostkowych własnych rozwiązań.
  • Dokumentowanie pra
Wymagania
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty PHP.
  • Dobra znajomość zagadnień i aktualnych trendów w branży IT.
  • Umiejętność tworzenia i aktualizowania dokumentacji technicznej oraz projektowej.
  • Znajomość technologii internetowych (HTML5, JavaScript, jQuery, jQuery Mobile, CSS3, Ajax).
  • Znajomość jednego z frameworków (Zend, Symfony).
  • Znajomość zagadnień bazodanowych platformy MySQL.
  • Podstawowa znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN).
  • Mile widziana znajomość Expression Engine.
  • Mile widziane zainteresowanie technologiami webowymi i architekturą informacji.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com