Programista ASP.Net

Polanglo
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Poszukujemy osoby na stanowisko Programista ASP.Net. Forma zatrudnienia: Pełen etat.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach realizowanych głównie w oparciu o technologię ASP.NET
  • Programowanie stron i aplikacji Web
  • Tworzenie i programowanie baz danych
  • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
  • Realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem i założeniami
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w ogólnopolskiej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

  • Znajomość technologii: ASP.NET
  • Umiejętność programowania w języku VB.Net lub C#,
  • Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (preferowany MSSQL),
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka motywacja do pracy,
  • Orientacja na innowacyjność, efektywność, terminowość,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań