Front-end Developer - Programista HTML/CSS

ABC PRO Sp. z o.o.

3 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://www.abcpro.pl WWW

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków:
Programowanie front-end aplikacji i serwisów www – HTML, CSS.
Współpraca z zespołem projektantów i developerów w przygotowywaniu rozwiązań dla klienta. Oferujemy:
Wynagrodzenie 3000-5000 na rękę – adekwatne do efektywności i doświadczenia.
Możliwość edukacji (kursy Pluralsight).
Stałą i stabilną współpracę.

Miejsce pracy: Warszawa (Praga Południe)

Wymagania

Wymagania: Dobra znajomość HTML oraz CSS,
Podstawowa znajomość Visual Studio niezbędna do pracy z projektami ASP.NET,
Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

Znajomość JavaScript (jQuery),
Znajomość Sass / LESS,
Znajomość Bootstrapa,
Dodatkowym atutem będzie zmysł graficzny.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zweryfikujemy Twoje umiejętności za pomocą pytań i krótkich praktycznych testów programistycznych.