Programista .NET

NBC Sp. z o.o.

7 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Dla naszego klienta z Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko: Programista .NET
Lokalizacja: Łódź

Obowiązki:
Realizacja zlecanych zadań programistycznych
Uczestnictwo w analizie na poziomie projektu technicznego
Dokumentacja techniczna
Testy oprogramowania, przygotowanie założeń do testów wydajnościowych, testów bezpieczeństwa
Przygotowanie założeń do eksploatacji, procedur instalacyjnych, procedur monitorowania w ramach realizowanych tematów
Analiza zgłaszanych błędów/uwag audytowych, przygotowanie poprawek wpływu zmian na system

Wymagania

Wymagania:
Znajomość języków programowania .NET, C#
Znajomość testowania modułowego
Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika
Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML,,MVC.NET, Javascript, jQuery, jQuery UI
Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, Android Development Tools, SVN, JIRA, Ant, Msbuild, powershell Oferujemy:
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Długofalową współpracę i elastyczne warunki zatrudnienia
Ciekawą pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Indywidualnie dobierany pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku „Programista .NET" .

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."