Senior Java Developer

Grafton
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Poszukiwany/ poszukiwana

Senior Java Developer dla międzynarodowej firmy zajmującej się nowoczesnymi <b>rozwiązaniami IT dla logistyki
</b>

Wymagania

  • 4-letnie doświadczenie w programowaniu w Java (EE, J2EE)
  • znajomość webowych aplikacji (REST, HTTP, HTML, JS i CSS)
  • znajomość: Spring, ORM- Framework i XML
  • wiedza z zakresu baz danych
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • nastawienie na rozwój zawodowy
  • poczucie humoru (;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innego europejskiego języka- np.niemieckiego)

Zadania
  • rozwój i implementacja nowych funkcjonalności nowoczesnej Platformy Logistycznej obsługującej Klientów w skali Europy
  • samodzielne projektowanie i programowanie rozwiązań oraz wprowadzanie nowych pomysłów i udoskonaleń
  • współpraca ze specjalistami z zagranicznych jednostek firmy