Programista Front-End / Web Developer

3e Software House

3 250 - 6 500 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

3e Software House poszukuje obecnie osoby na stanowisko Programista Front-End / Web Developer.

Zakres obowiązków:
  • projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania (front-end)
  • projektowanie interfejsu użytkownika
  • implementacja logiki aplikacji w JavaScript
  • tworzenie szablonów na podstawie projektów graficznych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
  • diagnostyka błędów

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom zewnętrznym
  • pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w centrum Warszawy i Łodzi
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (logistyka, finanse, ubezpieczenia, web)
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • regularne dostawy świeżych owoców
  • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Wymagania

Wymagania:
  • około roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych, aplikacji webowych lub mobilnych
  • bardzo dobra znajomość HTML5, JavaScript (Ajax, JQuery, REST),
  • doskonała znajomość CSS3 (Bootstrap, Grid 960, Less, responsive design)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
Mile widziane (nie wymagane):

  • tworzenie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem HTML5, CSS, JS
  • doświadczenie w projektowaniu i analizie UX
  • uczestnictwo w projektach opensource, znajomość blogów, forów lub literatury IT
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych w JavaScript
  • znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (SVN, GIT, itp)
  • znajomość PHP lub Java, SQL

Metodologia pracy

O 3e Software House

Jesteśmy dostawcą systemów informatycznych. Naszymi odbiorcami są średnie i duże przedsiębiorstwa zarówno z Polski, jak i innych krajów Europy. Zespół 3e to ponad 40 znakomicie przygotowanych specjalistów. Posiadamy oddziały w Warszawie oraz Łodzi. Od 2001 roku tworzone przez nas rozwiązania wspierają biznes naszych Klientów.

Dostarczamy, integrujemy i utrzymujemy rozwiązania klasy e-biznes, takie jak:
systemy obsługi procesu zleceń (przetwarzamy kilka milionów zleceń rocznie), callcenter, aplikacje klienta końcowego (webowe i mobilne), CRM, mechanizmy pozyskiwania i klasyfikacji klientów, mechanizmy obsługi programów lojalnościowych, narzędzia analityczne i raportujące, systemy planowania transportu, szyny integracyjne (API). Tworzymy także mechanizmy wspierające wewnętrzne procesy przedsiębiorstwa: obiegi dokumentów, workflow (w obszarach intranet i ekstranet), silniki wyszukiwania pełnotekstowego itd. Realizujemy także projekty na indywidualne zamówienie, odpowiadające aktualnym potrzebom naszych Klientów. Świadczymy dedykowane usługi hostingowe (serwery dedykowane i cloud) oraz wsparcia z gwarancją poziomu obsługi (SLA).