Senior Java Developer (możliwa pomoc przy relokacji)

Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Język programowania

Dla naszego Klienta poszukujemy osób które dołączą do zespołu IT. Senior Java Developer
Lokalizacja: Łódź

Zadania:

  1. Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM
  2. Dokumentacja wykonanej pracy
  3. Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami
Od kandydata wymagamy:

  1. Biegłej znajomości języka Java (zarówno Java EE jak i Java SE)
  2. Dobrej znajomości Frameworku Spring
  3. Praktycznego doświadczenia w programowaniu wielowątkowym
  4. Znajmości Messagingu (np. JMS, TIBCO lub MQ)
  5. Znajomości metodyki Scrum
  6. Efektywnej współpracy z klientami
  7. Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Wymagania

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna