[Kraków, Katowice] Programista PHP

JCommerce
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Dlaczego warto u nas pracować:
• gwarantujemy pracę przy realizacji różnorodnych projektów
• wspieramy rozwój poprzez szkolenia w ramach Akademii Kompetencji JCommerce
• dajemy możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego poprzez zajęcia z native speaker'em
• stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
• integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
• oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno-sportowych oraz pakiet ubezpieczenia dodatkowego
• jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy wyróżnienie „HR Najwyższej Jakości" oraz „Pracodawca jutra 2014", co potwierdza, że jesteśmy dobrym i rzetelnym pracodawcą

Wymagania

Opis stanowiska:
• realizacja projektów opartych o technologię PHP
• udział w tworzeniu architektury systemów
• pomoc w ulepszaniu i unowocześnianiu rozwiązań technologicznych
• rozwój kompetencji własnych i dzięki temu kompetencji firmy Wymagania:
• biegłość w programowaniu obiektowym w PHP
• umiejętność pisania czystego, czytelnego kodu
• bardzo dobra znajomość języka SQL
• umiejętność analizowania i debugowania kodu PHP
• umiejętność współpracy w zespole i poczucie humoru

Mile widziane:
• roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- w przypadku zainteresowania stanowiskiem Senior PHP Developer - oczekujemy min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
• doświadczenie w programowaniu w oparciu o Zend Framework lub Symfony 2
• umiejętność praktycznego posługiwania się wzorcem projektowym MVC
• znajomość zagadnień optymalizacyjnych oraz testów jednostkowych
• znajomość TDD (Test Driven Development)
• doświadczenie w obsłudze systemu kontroli wersji Subversion (SVN), GIT
• znajomość baz danych NoSQL
• znajomość „nowinek" w PHP (namespaces, closures, traits itp.)
• dobra znajomość REST/SOAP

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: [email protected]
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: PHP Developer /Katowice lub Kraków

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O JCommerce

Już od 2005 roku działamy na rynku IT specjalizując się w realizacji różnorodnych projektów informatycznych dla klientów na rynku polskim jak i zagranicznym. Każdy projekt pozwala nam się rozwijać, dlatego nieustannie zapraszamy do współpracy nowych specjalistów. Chcemy, by wspólnie z nami tworzyli firmę, która posiada swój wyjątkowy i prawdziwy charakter, gdzie każdy projekt stwarza nieograniczone możliwości rozwoju, a codzienna praca jest prawdziwą przyjemnością.