Frontend Developer - Warszawa

Galileo Interactive

Fundamentem naszych sukcesów jest Zespół! Jeżeli masz umiejętności, pasję, można na Tobie polegać i lubisz innych ludzi, zapraszamy do nas!

www.galileointeractive.pl

W chwili obecnej poszukujemy osobę na stanowisko: Frontend Developer
Miejsce pracy: Warszawa

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji na adres email: [email protected] w tytule maila podając nazwę stanowiska.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• implementacja UI aplikacji internetowych na podstawie makiet funkcjonalnych oraz projektów graficznych,
• optymalizacja stosowanych rozwiązań,
• praca w zespole programistów frontend - backend,
• estymacja czasowa i raportowanie postępu realizacji prac,
• testowanie aplikacji webowych. Wymagania:
• bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML5 / CSS3 / JavaScript / jQuery,
• dobra znajomość Angular.js,
• umiejętność pracy z Adobe Photoshop w zakresie cięcia grafiki,
• wiedza z zakresu dostępności i użyteczności stron internetowych,
• umiejętność optymalizacji rozwiązań pod kątem kompatybilności z wiodącymi przeglądarkami internetowymi.

Mile widziane:
• znajomość RWD i SPA
• znajomość nodeJS, Backbone, Bootstrap
• wiedza z zakresu projektowania UX/UI
• wiedza praktyczna dotycząca Social Media
• posługiwanie się systemem zarządzania wersjami
• umiejętność pracy z metodyko Scrum

Metodologia pracy

O Galileo Interactive

Galileo Interactive to agencja interaktywna, dostarczająca innowacyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu i systemów wewnętrznych oraz wdrażająca własne projekty startup-owe.

Galileo Interactive tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Do naszych Klientów należą Coca-Cola HBC, Nestlé Waters, RWE, Tesco, Kimberly-Clark, stworzyliśmy także ważny społeczny serwis Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego oraz byliśmy oficjalnym partnerem strategicznym przygotowań Polski do UEFA EURO 2012.