Webdeveloper / Webmaster

Mobime Studio
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.mobime.pl WWW

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie stron, serwisów, sklepów internetowych, systemów CMS i innych aplikacji webowych. Miejsce pracy: Poznań. Cały etat. Oferujemy:

• dodatkowe premie uznaniowe za terminowe i dokładne realizowanie projektów
• udział w ciekawych realizacjach
• umowa o pracę

Wymagania

Wymagania: • dobra znajomość języka HTML i CSS
• dobra znajomość języka PHP (w tym podstawy obiektowego)
• dobra znajomość baz danych MySQL
• dobra znajomość JavaScript

Mile widziane:
• znajomość HTML5 i CSS3
• znajomość systemu operacyjnego Linux
• znajomość języka JavaScript z naciskiem na jQuery
• znajomość baz danych XML
• umiejętność integracji tworzonych stron i serwisów z systemami płatności, porównywarkami internetowymi, portalami społecznościowymi itp.

Wymagania dotyczące najistotniejszych cech osobowości:
• umiejętność pracy w zespole
• zdolność analitycznego myślenia
• dokładność i terminowość wykonania powierzonych zadań
• zmysł estetyki – umiejętność estetycznego tworzenia i rozmieszczania elementów w realizowanych projektach

Dodatkowe wymagania:
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
• podstawowa obsługa programu Photoshop (cięcie layoutów, analogiczne tworzenie elementów na wzór zaproponowanych przez grafika korzystając z pliku .psd – np. buttony)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premie