Programista C (embedded) Mysłowice/Katowice/Gliwice

Uni-Tec Dorian Klimczyk
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków:
• Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie bibliotek zgodnie z założeniami projektowymi i ogólnymi wytycznymi działu R&D.
• Udział w cyklu produkcji oprogramowania (projekt, kodowanie, optymalizacja, testowanie).
• Przygotowanie dokumentacji projektowej.
Wymagania:
• Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów (ARM, PIC) najlepiej poparta projektami.
• Znajomość języka C i/lub Assembler (embedded).
• Znajomości języka angielskiego umożliwiającej samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej.
• Umiejętność pracy w zespole
• Chęć rozwoju Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewne).
• Znajomość standardu inteligentnych budynków KNX.
• Doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku.
• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na układy z rdzeniem ARM Cortex-M0 (STM32).
• Znajomość systemów kontroli wersji (Git).

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Pracę na pełny etat,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Dostęp do literatury,
• Dostęp do nowych rozwiązań,
• Profesjonalnie wyposażone zaplecze