Junior C Developer

Cyclad Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.cyclad.eu WWW

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób, które dołączą do zespołu programistów pracujących nad programami sterującymi, aplikacjami testowymi oraz algorytmami sterowania dla urządzeń przenośnych robiących zdjęcia oraz filmy najwyższej jakości przy jednoczesnym minimalnym zużyciu energii.

Wymagania

Opis stanowiska:

Współpraca w zespole rozwijającym oraz utrzymującym programy sterujące do aparatówWspółpraca z członkami zespołu w zakresie rozwoju projektu oraz jakości programów sterującycWspółpraca z działem konstrukcyjnym klienta podczas wyszukiwania oraz usuwania błędówPraca z zespołem Androida przy integracji ISP

Wymagania:

Umiejętność programowania w C/C++Znajomość Linuxa/AndroidaBardzo dobre umiejętności komunikacyjneUmiejętność analitycznego myśleniaNastawienie na rozwiązywanie problemówBardzo dobra znajomość środowiska CitrixDoświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuDobra znajomość języka angielskiegoMile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym środowisku z najnowocześniejszymi technologiamiBrak korporacyjnego formalizmuŚrodowisko pracy oparte na współpracy, a nie hierarchiiMożliwość ciągłego rozwoju zawodowegoElastyczne godziny pracyPrywatną opiekę medycznąKartę MultiSport

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem portalu 4programmers w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny ogłoszenia: CC15/JRC/WRO/4PROGRAMMERS/143

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna

O Cyclad Sp. z o.o.

Ludzie. Technologia. Cyclad
Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!