Front-End Developer

Migra sp. z o.o.

6 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Migra Sp. z o.o. jest liderem na rynku podręczników do informatyki, a w swojej działalności zajmuje się również produkcją oprogramowania. Aktualnie rozwija swoją działalność w postaci innowatorskiego portalu i poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: woj. dolnośląskie lub woj. mazowieckie (praca zdalna)
Forma zatrudnienia: własna działalność
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Wynagrodzenie: 6-9 tys. + VAT

Wymagania:

• znajomość JavaScript, CSS, HTML5;
• znajomość Bootstrap, AngularJS i pochodnych;
• mile widziana znajomość PHP, SQL;
• umiejętność zarządzania czasem własnym oraz samodyscyplina.

Obowiązki:
• rozwój aplikacji webowych i strony frontendowej systemu;
• implementacja nowych funkcjonalności;
• testowanie wydajności i modernizacja istniejących modułów;
• dokumentowanie wprowadzonych zmian w systemie.

Oferujemy:
• wynagrodzenie 6–9 tys. zł + VAT (w zależności od doświadczenia) – własna działalność;
• elastyczne godziny pracy (praca zdalna);
• udział w tworzeniu nowatorskiego produktu, rewolucjonizującego rynek podręczników szkolnych;
• pracę u lidera w branży, w firmie bez sztywnych korporacyjnych barier i procedur – docenimy Twoje dobre pomysły i wdrożymy je „od ręki".

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres [email protected].

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Migra Sp. z o.o."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy