Programista JavaScript - FrontEnd Developer

UsabilityTools

4 000 - 6 000 zł netto

Język programowania

Opis oferty

Zespół UsabilityTools.com z siedzibą w Poznaniu poszukuje:
• Ambitnego programisty, który nie boi się wywrócenia swojego światopoglądu do góry nogami
• Dewelopera poszukującego wyzwań poza software-house, chcącego stworzyć unikatowe narzędzia
• Front-endowca, który chce wiedzieć o przeglądarkach więcej, niż można przeczytać w internecie

Dołączysz do zespołu pracującego nad rozwojem jednej z największych na świecie platform do optymalizacji konwersji i user experience stron internetowych – UsabilityTools.com.

Co możemy Ci zaoferować:
• Współudział w kreowaniu nowoczesnego start-upu, którego prestiżowy i przyszłoścowy projekt wykorzystywany jest przez duże światowe firmy (H&M, Ford, Orange)
• Realny wpływ na powstawanie wymagań do nowych produktów
• Pracę nad najwyższej jakości i aktualnym technologicznie kodem
• Okazję użycia nowoczesnych narzędzi i technologii tj.: Angular JS, Pixi.js, Hammer.js, SCSS, Browserify, Grunt
• Aktywną wymianę umiejętności i specjalistycznej wiedzy (pair programming to dla nas chleb powszedni)
• Współpracę z doświadczonym i twardym jak tytan Project Managerem, który rozumie IT tak samo dobrze jak biznes oraz jasno i precyzyjnie komunikuje nowe wymagania
• Międzynarodowy zespół młodych, otwartych, gotowych do nauki, nastawionych na sukces i kipiących energią specjalistów
• Swobodną, nieograniczoną korporacyjnym reżimem i twardymi deadlinami atmosferę pracy w biurze położonym na tętniących życiem Jeżycach
• Zaufanie względem Twoich umiejętności oraz otwartość na Twoje nawet najbardziej szalone inicjatywy, przy których realizacji będziemy Cię wspierać
• Widełki 4000 – 6000 zł netto
• Nielimitowane ilości kawy

Wymagania

Twoimi zadaniami będzie:
• Implementacja oraz projektowanie architektury innowacyjnego narzędzia typu Visitor Recording
• Przygotowywanie testów i dokumentacji
• Współpraca z Product Managerem podczas procesu projektowania nowych funkcji aplikacji
• Testowanie działania aplikacji na komputerach oraz urządzeniach mobilnych
• Utrzymywanie istniejących narzędzi do testowania usability (mapy klików, analiza formularzy)

Wymagamy:
• Bardzo dobra, potwierdzona wdrożeniami produkcyjnymi znajomość JavaScript (closures, prototypy, ECMAScript 5 i strict mode) i API współczesnych przeglądarek (MutationObserver, WebSockets)
• Umiejetności stosowania procesu Test-Driven Development
• Co najmniej teoretycznej wiedzy o Responsive Web Design
• Znajomości frameworka MVC do aplikacji typu single-page
• Posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej oraz swobodnej komunikacji podczas codziennych firmowych „small talków"
• Analitycznego myślenia i chęci rozwiązywania zaskakujących problemów
• Inicjatywy, kreatywności, zaangażowania oraz gotowości do pracy w start-upie, w którym nieustannie „coś się dzieje"
• Wysokiego stopnia zdolności interpersonalnych oraz pracy w zespole
• Otwartości względem stałego podnoszenia swoich kompetencji
• Nie wymagamy dress code'u, dyplomu Harvardu i perfekcyjnej wiedzy z każdej dziedziny web-developingu

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy