Programista Oracle ADF - PADF/4P/014/2015

Royal Software Consulting Sp. z o.o.
Baza danych
Inne

Firma konsultingowa z branży IT o stabilnej pozycji na rynku, dostarczająca zaawansowane rozwiązania bazodanowe w oparciu o bazę danych Oracle, usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie rozwiązań bazodanowych i wysokowydajnych systemów internetowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista Oracle ADF
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: PADF/4P/014/2015

Opis stanowiska:

  • kodowanie i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową
  • utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemów w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
  • zapewnienie wsparcia dla użytkowników
  • praca w zespole projektowym
Oferujemy:

  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności
  • elastyczny czas pracy
  • ciekawą i stabilną pracę, w młodym, dynamicznym zespole
  • udział w szkoleniach
  • możliwość rozwoju osobistego w profesjonalnym środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy i nowoczesne narzędzia

Wymagania

  • dobra znajomość Oracle DB
  • dobra znajomość J2EE
  • dobra znajomość JSF
  • dobra znajomość ADF (od 1 do 3 lat doświadczenia)
  • podstawowa znajomość pakietu Oracle Fusion Middleware (m.in. JDeveloper, ADF, Weblogic, BI, WebCenterUCM, BPM)
  • praktyczna umiejętność programowania w SQL
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • orientacja na użytkownika i realizację powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej