Starszy Programista Java - PJAVAS/4P/012/2015

Royal Software Consulting Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Firma konsultingowa z branży IT o stabilnej pozycji na rynku, dostarczająca zaawansowane rozwiązania bazodanowe w oparciu o bazę danych Oracle, usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie rozwiązań bazodanowych i wysokowydajnych systemów internetowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Starszy Programista Java

Miejsce pracy: Warszawa Numer referencyjny: PJAVAS/4P/012/2015

Opis stanowiska:
  • kodowanie i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową
  • utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemów w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
  • zapewnienie wsparcia dla użytkowników
  • szacowanie złożoności i harmonogramowanie projektów na podstawie specyfikacji
  • nadzór prac w zespole projektowym

Oferujemy:
  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności
  • elastyczny czas pracy
  • ciekawą i stabilną pracę, w młodym, dynamicznym zespole
  • udział w szkoleniach
  • możliwość rozwoju osobistego w profesjonalnym środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy i nowoczesne narzędzia

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Java
  • dobra znajomość technologi Java EE (m.in. JSF, EJB, JPA, JAXB, JAX-WS, JAX-RS)
  • dobra znajomość pakietu Oracle Fusion Middleware (m.in. JDeveloper, ADF, Weblogic, BI, WebCenterUCM)
  • znajomość Primefaces
  • znajomość Android SDK i NDK
  • praktyczna umiejętność programowania w SQL
  • znajomość geograficznych rozszerzeń SQL (Oracle Spatial, PostGIS)
  • znajomość Enterprise Architect
  • znajomość SoapUI
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii i języków programowania
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • orientacja na użytkownika i realizację powierzonych zadań