Praktyka w zespole ds.tworzenia stron internetowych FrontEnd

Social Colour

Międzynarodowa agencja interaktywna Social Colour (http://socialcolour.com/) zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych oraz prowadzeniem szkoleń z tego zakresu. Osoby, które należą do naszego zespołu, pracowały z takimi klientami jak Nike, Reebok, Volvo, Heinz. W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko: Praktykanta w zespole ds. tworzenia stron internetowych (Front – End Developer)

W naszej firmie nie będziesz resetować haseł i instalować Office'a. Jeśli dołączysz do naszego zespołu informatycznego, nauczysz się tworzyć strony internetowe i wykorzystywać do tego profesjonalne narzędzia. Będziesz brać udział w pracach koncepcyjnych i mieć realny wpływ na powstawanie witryn. Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, to czytaj dalej:

Zadania:

projektowanie stron internetowych w oparciu o platformę Wordpress i Drupal;
śledzenie trendów w obszarze projektowania stron internetowych i wprowadzanie ich w życie;
wczuwanie się w potrzeby użytkownika w obrębie poruszania się po stronach internetowych i projektowanie odpowiadających im rozwiązań;

Wymagania:

znajomość popularnych CMS (Wordpress, Drupal);
znajomość HTML 5 i CSS 3;
znajomość JavaScript;
dobra znajomość języka angielskiego;
zainteresowanie nowymi trendami w Internecie;
zmysł estetyczny, kreatywność i dbałość o szczegóły;
zaangażowanie;
dyspozycyjność;
wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole;
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy tworzeniu stron internetowych oraz wiedza z zakresu SEO.

Oferujemy:

3-miesięczne bezpłatne praktyki, podczas których przechodzisz szkolenia i zdobywasz nowe umiejętności;
zatrudnienie po pozytywnym zakończeniu praktyk;
elastyczne godziny pracy;
udział w różnorodnych, rozwijających projektach;
pracę w młodym i przyjaznym zespole;
dogodną lokalizację blisko metra Pole Mokotowskie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] .
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz serwisu, na którym umieszczone jest ogłoszenie
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prysznic
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia