UX - User Experience

Social Colour

Międzynarodowa agencja interaktywna Social Colour (http://socialcolour.com/ ) zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych oraz prowadzeniem szkoleń z tego zakresu. Osoby, które należą do naszego zespołu, pracowały z takimi klientami jak Nike, Reebok, Volvo, Heinz. W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko: UX - User Experience

Zadania:
- projektowanie takich serwisów, które będą przystępne i intuicyjne, dla naszych użytkowników,
- wzmożenie użyteczności naszych projektów.

Wymagania:
- doświadczenie w branży UX,
- cierpliwość,
- precyzja,
- sumienność.

Oferujemy:
- umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie dla osób chcacych spotykać się z nami codziennie w biurze,
- chętnie podejmiemy też współpracę z freelancerami,
- ambitną pracę przy międzynarodowych projektach dla globalnych marek,
- szkolenia wewnętrzne w firmie oraz zewnętrzne u specjalistów,
- dostęp do dziesiątek książek - uwielbiamy dzielić się wiedzą :)
- elastyczne godziny pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV wraz dopiskiem stanowiska i krótkim opisem, dlaczego powinniśmy wybrać akurat Ciebie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: [email protected]

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prysznic
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia