PROGRAMISTA PRAKTYKANT

Social Colour

2 500 zł netto

Międzynarodowa agencja interaktywna Social Colour (http://socialcolour.com/) zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych oraz prowadzeniem szkoleń z tego zakresu. Osoby, które należą do naszego zespołu, pracowały z takimi klientami jak Nike, Reebok, Volvo, Heinz. W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko: PRAKTYKANT PROGRAMISTA
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

W naszej firmie nie ma pracy odtwórczej. Jeśli dołączysz do naszego zespołu, zdobędziesz realny wpływ na powstawanie serwisów internetowych. Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, to czytaj dalej:

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w projektowaniu, wykonywaniu i wdrażaniu serwisów internetowych w różnych projektach realizowanych dla naszych Klientów.

Wymagania:
- dobrej znajomości minimum jednego języka z: Java (najbardziej pożądany) / C++ / OpenGL / Obj-C na System iOS / Python,
- umiejętności samodzielnego rozwiązywania zadań oraz kreatywnego myślenia,
- umiejętności uczenia się nowych technologii,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
- ambicja, chęć rozwoju, komunikatywność i zaangażowanie,
- dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki platform mobilnych lub sieci komputerowych,
- mile widziani będą studenci ostatnich lat studiów o profilu informatycznym bądź pokrewnym.

Oferujemy:
-Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
-Dowolną formę zatrudnienia,
-Elastyczne godziny pracy,
-Możliwość zatrudnienia po pozytywnie zakończonym okresie praktyk,
-Pracę w energicznym, młodym zespole,
-Wynagrodzenie 2,5 tys. netto.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem stanowiska na [email protected]

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prysznic
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia