Programista Flash-ActionScript

Ten Square Games

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista Flash-ActionScript

Opis stanowiska:
  • tworzenie gier społecznościowych w języku ActionScript w oparciu o technologię Flash.

Oferujemy:
  • stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczne godziny pracy.

Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka ActionScript;
  • bardzo dobra znajomość środowiska Flash;
  • podstawowa znajomość działania protokołów webowych (TCP/IP, HTTP);
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze klient-serwer;
  • podstawowa znajomość zagadnień algorytmicznych.

Mile widziane:

  • wykształcenie informatyczne;
  • doświadczenie w optymalizacji aplikacji flashowych;
  • doświadczenie w pracy z frameworkami flashowymi (Starling, Robotlegs);
  • znajomość języka Javascipt oraz innych technologii webowych;
  • orientacja w technologiach backendowych oraz bazodanowych;
  • zainteresowanie tworzeniem gier.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Świeże owoce
  • Spotkania i wyjazdy firmowe
  • Rowerownia

Praca w Ten Square Games

O Ten Square Games

Hobby in your pocket!