Junior System Developer - ubezpieczenia

Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Baza danych

Dla firmy z sektora ubezpieczeń poszukujemy osoby na stanowisko: Junior System Developer - ubezpieczenia
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Utrzymanie systemu informatycznego z sektora ubezpieczeń, a także naprawa błędów systemowych oraz błędów popełnionych przez użytkownika, kontrola procesów systemowych
  • Przygotowywanie raportów oraz wymiana danych z bankami
  • Rozwój systemu informatycznego – wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz produktów, w szczególności
  • Współpraca z biznesem przy tworzeniu specyfikacji i przeprowadzaniu testów
  • Wyszukiwanie rozwiązań systemowych
  • Implementacja i przenoszenie zmian do systemu produkcyjnego

Wymagania

Wymagania:
  • Znajomość środowiska Graphtalk AIA lub innego systemu ubezpieczeniowego
  • Umiejętność posługiwania się językiem SQL oraz znajomość baz danych
  • Dobra znajomość baz Oracle
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub własna działalność
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)
  • Współpraca z wysoko wykwalifikowaną kadrą
  • Pracę w zgranym zespole
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected] (w przypadku pytań prosimy o kontakt + 48 606 102 566)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna