Programista Gier C++

Vivid Games S. A.
Język programowania

Vivid Games S. A. to działające od 2006 roku jedno z najnowocześniejszych, niezależnych studiów developerskich w Europie. Vivid Games S. A. specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie gier na platformy mobilne, takich jak wielokrotnie nagradzany Real Boxing™. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy doświadczonej i silnie zmotywowanej osoby, która chce wykorzystać swój zapał i wiedzę w pracy nad najwyższej jakości produkcjami na platformy Apple iOS i Android. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na osiągnięcie celu a przy tym potrafisz efektywnie pracować w zespole - czekamy na Twoją aplikację!

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
• Współtworzenie i utrzymywanie kodu gry opartej o najnowocześniejsze rozwiązania,
• Współpraca z zespołem programistów, grafików i testerów, wspólne stawianie czoła wyzwaniom,
• Praca w dynamicznym środowisku, opartym o metodyki agile,
• Tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej.

Oczekujemy:
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty,
• Umiejętności tworzenia, analizy i optymalizacji kodu C, C++,
• Umiejętności tworzenia i rozumienia dokumentacji,
• Zdolności analitycznego myślenia,
• Wyobraźni, kreatywności i własnej inicjatywy,
• Umiejętności komunikacji w zespole, określania swoich potrzeb i informowania o wyzwaniach
• Dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej pisemną komunikację oraz tworzenie i rozumienie dokumentacji.

Mile widziane:
• Doświadczenie w tworzeniu gier przy użyciu silników Unreal Engine 3, Unreal Engine 4,
• Znajomość OpenGL ES, Objective-C, Java, platforma Android i iOS,
• Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem gier komputerowych, rynku gier, najnowszych trendów i rozwiązań,
• Znajomość zagadnień z zakresu matematyki 3D.

Oferujemy:
• Szanse rozwoju zawodowego w ciekawej branży oraz dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• Przyjazną i kreatywną atmosferę,
• Elastyczne godziny pracy,
• Konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
• Przejrzysty system awansów,
• Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie aktywności sportowej,
• Nowoczesne, dobrze zlokalizowane biuro,
• Codzienne śniadania, świeże owoce i napoje,
• Pomoc przy relokacji.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji w firmie Vivid Games S. A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Młody, dynamiczny zespół
  • Pomoc w relokacji

O Vivid Games S. A.

Excellence in digital