PHP/ Web Developer

Vivid Games S. A.
Język programowania
Framework
Inne

Vivid Games S. A. to działające od 2006 roku jedno z najnowocześniejszych, niezależnych studiów developerskich w Europie. Vivid Games S. A. specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie gier na platformy mobilne, takich jak wielokrotnie nagradzany Real Boxing™.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy doświadczonej i silnie zmotywowanej osoby, która chce wykorzystać swój zapał i wiedzę w pracy w dynamicznym i ambitnym zespole. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na osiągnięcie celu a przy tym potrafisz efektywnie pracować w zespole - czekamy na Twoją aplikację!

Miejsce pracy: Bydgoszcz Zadania:
• rozwój stron internetowych
• rozwój wewnętrznego systemu wspierającego zarządzanie firmy
• tworzenie aplikacji webowych pracujących z serwerami wystawiającymi REST API

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego o profilu technicznym, teleinformatycznym lub pokrewnym
• znajomości języków HTML 5, PHP 5, CSS 3 oraz JavaScript (w tym jQuery)
• doświadczenia w pracy z frameworkiem Bootstrap
• doświadczenia w pracy z bazami danych (znajomość języka SQL)
• dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1)
• doskonałych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych

Oferujemy:
• Szanse rozwoju zawodowego w ciekawej branży oraz dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• Przyjazną i kreatywną atmosferę,
• Elastyczne godziny pracy,
• Konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie,
• Przejrzysty system awansów,
• Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie aktywności sportowej,
• Nowoczesne, dobrze zlokalizowane biuro,
• Codzienne śniadania, świeże owoce i napoje,
• Pomoc przy relokacji.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji w firmie Vivid Games S. A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Młody, dynamiczny zespół
  • Pomoc w relokacji

O Vivid Games S. A.

Excellence in digital