Programista PHP

KANSI

3 000 - 4 500 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.kansi.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Wymagania: Przynamniej 1 roku doświadczenia w pracy jako programista PHP;

bardzo dobra znajomość języka PHP wersji 5.x, Html 4 i/lub 5, css, Javascript, Jquery, MySQL;

mile widziana znajomość frameworka Symfony2 (ewentualnie Zend 1 lub 2, lub innego frameworka opartego na MVC);

umiejętność pracy w zespole;

znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie i ewentualne uzupełnianie dokumentacji technicznej.
Obowiązki:

Praca w zespole 2-3 osobowym nad aplikacjami webowymi.

Tworzenie, modernizowanie i testowanie kodu swojego i kolegów.
Oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie, pracę w przyjaznym zespole i możliwość samorealizacji. Pracujemy zespołowo, nigdy nie zostawiamy kolegów samych z problemami. Każdy z nas ma stanowisko wyposażone w dwa 22'' monitory i porządny komputer. Nie brakuje nam też materiałów naukowych do poszerzania swojej wiedzy.

Nasze biuro jest dobrze zlokalizowane, zaledwie 2 minuty od przystanku tramwajowego (2,3,8,11,12), tyle samo do Centrum Handlowego ETC. Znajdujemy się ok 10 minut piechotą od samego centrum Wrzeszcza. Dla zmotoryzowanych są też miejsca parkingowe w pobliżu biura.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy

O KANSI

Jesteśmy kilkuosobową grupą programistów PHP i Java. Do niedawna pracowaliśmy niemal wyłącznie dla jednego klienta - międzynarodowej firmy InteractiveData Managed Solutions. Kilka miesięcy temu postanowiliśmy poszerzyć nasze horyzonty i tak na listę naszych zleceniodawców dopisaliśmy włoską firmę DigitARP i naszego sąsiada spod trójmiasta MZK Wejherowo. Ze względu na zwiększającą się liczbę zleceń, szukamy nowego programisty, który dołączyłby do naszego zespołu.