Programista PHP

Bold Brand Commerce

3 000 - 5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Opis stanowiska:
  • wdrożenia nowych sklepów internetowych w oparciu o platformę Magento, w szczególności projektowanie i budowa modułów w oparciu o PHP,
  • projektowanie integracji zewnętrznych usług i systemów,
  • optymalizacja wydajności serwisów PHP & SQL,
  • rozwój i utrzymanie wdrożonych rozwiązań eCommerce

Wymagania

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z platformą Magento (mile widziane)
  • biegła znajomość PHP5, MySQL (minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy projektowej),
  • dobra znajomości JS, doświadczenia w pracy z biblioteką jQuery,
  • dobra znajomością obiektowych zasad programowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • stawianie na jakość wykonanej pracy.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Własna biblioteka

O Bold Brand Commerce

Jesteśmy jedną z liczących sie firm na rynku, w branży e-commerce. Naszą pracę wyróżnia podejście do tworzenia rozwiązań e-commerce skoncentrowane na jego aspektach biznesowych, strategicznych i brandingowych. Stawiamy na wiedzę, jakość pracy i komfortową atmosferę. Jesteśmy jedną z agencji eCommerce najczęściej zapraszanych jako prelegent konferencji, znaleźliśmy się także wśród założycieli Izby eHandlu, oraz merytorycznych partnerów Profesjonalisty w eHandlu. W portfolio naszych klientów są m.in. Castorma, Mennica Polska, Primamoda, eObuwie, Arte, itp., a co za tym idzie stały kontakt z ciekawymi, ambitnymi projektami.