QlikView Developer– Warszawa (możliwość pracy zdalnej)

Britenet
Inne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.
Dołącz do zespołu Britenet już dziś! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:
• Tworzenie modelu danych i wizualizacji w QlikView
• Tworzenie raportów pdf
• Ustalanie wymagań z klientem (telefonicznie oraz przez system wdrożeniowy)
• Samodzielne rozwiązywanie zadań
• Zwracanie uwagi na estetykę rozwiązania
• Uczestnictwo w spotkaniach projektowych w Warszawie

Naszym pracownikom oferujemy:
• Wyjazdy i spotkania integracyjne
• Regularne wyjścia na piwo
• Kartę MULTISPORT oraz prywatną opiekę medyczną
• Długofalową i stabilną współpracę
• Udział w ciekawych projektach
• Finansowanie certyfikatów
• Całkiem niezłą kawę :)

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Wymagania

• Co najmniej roczne doświadczenie w pracy z QlikView
• Doświadczenie projektowe w pracy z klientem
• Rzetelność
Mile widziane:
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Znajomość tematu rozszerzeń do QlikView
• Doświadczenie w pracy z serwerem QlikView
• Otwartość na inne rozwiązania Business Inteligence

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz...