PHP Developer

Experis IT, ManpowerGroup w imieniu klienta

40 000 - 57 000 zł netto / rocznie

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków:
• rozwój oraz tworzenie wewnętrznych oraz zewnętrznych systemów webowych,
• przygotowywanie i analiza nowych funkcjonalności,
• przygotowywanie dokumentacji do wytwarzanego oprogramowania,
• współpraca z testerami

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności + premie,
• stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
• urozmaicenie zadań w ramach różnych projektów,
• przyjazną atmosferę w zespole,
• kontakt z nowoczesnymi technologiami,
• pakiet socjalny,
• szkolenia,
• praca na pełny etat możliwa od zaraz na miejscu w Krakowie

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewne
• dobra znajomość PHP5 (zarówno obiektowy jak i proceduralny),
• dobra znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript, JQuery, AJAX,
• znajomość framework'a Yii (ewentualnie innych MVC),
• podstawowa znajomość SQL i bazy danych PostgreSQL,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
• samodzielność i dobra organizacja pracy,
• sumienność i terminowość

Mile widziana:
• praktyczna znajomość środowiska Linux,
• znajomość dowolnego systemu kontroli wersji (np. SVN) oraz IDE (np. Eclipse)
• umiejętność optymalizacji kodu,
• znajomość wzorców projektowych,