Programista Testów

ALTIMI

2 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Dla naszego Klienta poszukujemy Specjalisty na stanowisko:
Programista Testów / Tester
(Lokalizacja: Wrocław) Uwaga: na bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów do Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV

Zakres obowiązków:
- Tworzenie planów i przypadków testowych
- Przeprowadzanie testów oprogramowania (testy funkcjonalne, regresyjne, eksploracyjne)
- Analiza błędów
- Opisywanie i zgłaszanie błędów do zespołu developerów

Oczekiwania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość SQL
- Znajomość zagadnień związanych z procesem Continuous Integration (Hudson, Jenkins)
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Mile widziana znajomość Selenium, Web Driver
- Mile widziane doświadczenie w programowaniu w C#, .NET

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Praca w międzynarodowym środowisku (Klienci z USA, RPA, UK)
- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Pracę w miłej atmosferze

Wyślij do nas CV, my postaramy znaleźć dla Ciebie pracę!