Lead Frontend Developer.

Incessio Sp. z o.o.

9 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Inne

Incessio łączy unikalne kompetencje informatyczne z głęboką znajomością procesów biznesowych. Wspieramy naszych klientów przy wdrożeniach systemów dedykowanych, ale także poprzez dostarczanie wysokiej klasy specjalistów, takich jak analitycy, programiści, testerzy czy kierownicy projektów. Mamy biura w Warszawie i Londynie.

Wymagania

Przy współpracy z naszym klientem, z Centralą w Niemczech, która jest międzynarodową firmą z branży e-commerce zatrudnimy osobę na stanowisko Lead Frontend Developer.
Projekt 6 msc + oraz możliwość dalszej bezpośredniej współpracy z klientem. Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój oprogramowania frontend w nowych projektach firmy;
  • Rozwój platformy, opracowanie rozwiązań, integracja, aktywny udział w tworzeniu architektury, realizacja projektu zgodnie z zatwierdzonym planem;
  • Udział w tworzeniu od podstaw nowego i strategicznego projektu dla firmy.
Twoje umiejętności/doświadczenie: ● Wykształcenie licencjackie lub wyższe w obszarze programowania;
● Wieloletnie doświadczenie w programowaniu z użyciem technologii JavaScript. doświadczenie w technologiach takich jak: Python/Ruby – wartość dodatkowa;
● Doświadczenie z zaawansowanym HTML i CSS;
● Dokładność w realizacji projektów I powierzonych zadań;
● Pragmatyczne podejście do tworzenia oprogramowania;
● Komunikatywność;
● Znajomość j. angielskiego (min. B2) pozwalająca na sprawną komunikację z osobami nie władającymi j. polskim