Programista Java (Scala / Groovy Grails )

Jeden IT

10 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Do bogatego w nowoczesne technologie takie jak Groovy / Scala / NoSQL projektu w Berlinie poszukujemy:

Programisty JAVA ( Scala/ Grails )

Projekt jest robiony dla największego portalu nieruchomości w Niemczech. System posiada zarówno bogatą warstwę prezentacji wspieraną przez AngularJS, która tworzona jest w sposób responsywny jak i backend dający możliwośc programiście pracy w jednym z ulubionych języków opratych na JVM: Java, Scala lub Groovy/ Grails. W zespole programistów znajduje się już jedna osoba z Polski, która chętnie pomoże przy wdrażaniu się w nowy projekt.

Wymagania

Zadania

  • Dalszy rozwój platformy internetowej lidera na rynku nieruchomości w Niemczech i Austrii
  • Tworzenie Koncepcji i Implementacja nowych funktionalności w Agilnym środowisku
  • Poprawa User Experiance i Usability oraz optymalizacja supportu na różne urządzenia mobilne (Responsive Design)
Wymagania

  • Praca w metodyce SCRUM/KANBAN i PairProgramming
  • Kreatywność i zamiłowanie do nowoczesnych platform webowych
  • Imlementacja z użyciem TDD w Groovy-/Grails, Scala lub NodeJS
  • Znajomośc MongoDB
  • Dobra znajomość JavaScript, CSS3 und HTML5 (Responsive Design), doświadczenie z AngularJS mile widziane
  • Znajmość TeamCity / Jenkins / Continious Live Deployment
  • Język angielski
  • Znajomość j niemieckiego w stopniu komunikatywnym!!!

Pomagamy w relokacji do Berlina! Załatwiamy także wszelkie formalności związane z podjęciem pracy jak ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne i podatkowe. Oferujemy kwotę ok 4000 Euro na miesiąc a także umowę o pracę! W przypadku braku chęci do podjęcia stałej pracy istnieje możliwość podjęcia pracy na kontrakcie.

Firma Jeden IT posiada licencję Wojewódzkiego Urzędu Pracy Poznań: 10284

Więcej ogłoszeń o pracę na naszej stronie internetowej

Metodologia pracy

Oferujemy

  • średnie stawki od ok 40 Euro na godzinę netto ( w przypadku kontraktu zagranicznego )
  • Jeśli znajdziesz z nami pracę i rozwiążesz drobne zadanie programistyczne otrzymasz nagrodę pieniężn
  • Nie daj z siebie zdzierać - dołącz do jednego z zespołu programistów do wynajęcia.

O Jeden IT

Zagraniczne kontrakty IT
Jeden IT umożliwia polskim programistom i specjalistom IT udział w międzynarodowych projektach za granicą i w Polsce. Chcesz pracować w międzynarodowym zespole, wymieniać wiedzę z programistami z innych krajów, znasz języki obce w stopniu komunikatywnym. Wykorzystaj szansę i wyjedź na kilkumiesięczny kontrakt za granicę. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.

Sami będąc programistami jednoczymy także innych specjalistów IT, którzy nie chcą oddawać części swoich zarobków firmom pośredniczącym. Tworzymy gotowe zespoły programistów do wynajęcia.