PHP/Magento Developer

DIVANTE
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.divante.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Wybranej osobie oferujemy:
  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu w przejrzysty sposób (stanowiska specjalistyczne – Junior, Senior, Team leader)
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych (SCRUM)
  • Lekcje języka angielskiego
  • Pakiet medyczny i kartę Multisport
  • Bogatą biblioteczkę firmową, warsztaty i szkolenia, dostęp do Tutsplus.com
  • Certyfikację Zend i/lub Magento
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Imprezy integracyjne, wieczory filmowe
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia, z miejscem na odpoczynek

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie systemów backend e-Commerce
  • Wdrażanie sklepów internetowych w oparciu o platformę Magento
Wymagane:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP oraz frameworku Zend
  • Znajomość sklepu Magento eCommerce
  • Znajomość OOP
  • Dobra znajomość MySQL i języka SQL (indeksy, optymalizacja zapytań)
Mile widziane:
  • Znajomość wzorców projektowych i frameworków PHP (Symfony2)
  • Umiejętność pracy z systemami ticketowymi, np. Redmine
  • Podstawowa znajomość systemu Linux i narzędzi linii poleceń
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN

Metodologia pracy

O DIVANTE

Tworzymy rozwiązania, które napędzają e-biznes
Więcej o nas znajdziesz na https://www.facebook.com/DivanteKariera oraz divante.pl