Programista Java / Groovy

Talent Partners
Język programowania

Dla naszego Klienta - stabilnej, dobrze dofinansowanej amerykańskiej firmy z branży IT, rozwijającej zespół programistów w Katowicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PJG/11/15
Miejsce pracy: Katowice

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• kreowanie i rozwój nowych aplikacji internetowych,
• współudział w budowaniu przejrzystych kodów oraz zaawansowanych produktów.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka Java z naciskiem na Groovy,
• znajomość Grails&Groovy Framework,
• bardzo dobra znajomość JavaScript oraz jQuery, znajomość języka CoffeeScript będzie dodatkowym atutem,
• dobra znajomość Standarów HTML 5 oraz CSS3, znajomość języka LESS będzie dodatkowym atutem,
• znajomość relacyjnych (MySQL itp.) i nierelacyjnych (MongoDB itp.) baz danych,
• umiejętność projektowania i optymalizacji modeli relacyjnych baz danych,
• znajomość Hibernate ORM Framework,
• znajomość języka SQL,
• doświadczenie w pracy z kontrolą wersji: JIRA Agile, JIRA, GIT,
• biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
• doświadczenie w pracy ze standardami Amazon Web Services – będzie dodatkowym atutem,
• umiejętność administrowania sytemu Linux / Unix – będzie dodatkowym atutem,
• znajomość języka modelowania UML – będzie dodatkowym atutem.
Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z metodologiami Agile oraz udział w procesie rozwoju Agile,
• zdolność koordynowania i wykonywania wielu zadań jednocześnie,
• umiejętność priorytetowego traktowania powierzonych obowiązków,
• wysokie umiejętności interpersonalne – w tym zdolność odpowiedniej prezentacji oraz efektywnego mówienia,
• umiejętność łatwego przystosowywania się do zmieniającego się otoczenia,
• umiejętność dostarczania klientom kodu wysokiej jakości.

Oferujemy:
• udział w tworzeniu aplikacji internetowych nowej generacji na potrzeby amerykańskiego rynku,
• wyjazdy do USA, udział w szkoleniach, rozwój na wysokim poziomie,
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
• udział w zyskach firmy.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY