Magik PHP poszukiwany!

Ligo Headhunters

5 000 - 9 000 zł netto

W związku z rozwojem i nowymi projektami poszukujemy Programisty PHP z umiejętnościami analitycznymi do pracy na etat w biurze w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji rozwiązań do internetu związanych z kampaniami marketingowymi swoich Klientów. Nasze główne obszary działań to realizacja serwisów w oparciu o otwarte systemy CMS, aplikacje konkursowe i zaawansowane technicznie serwisy wizerunkowe. Większość naszych realizacji tworzona jest w PHP ( Zend, Symfony, Drupal).

Obowiązki:
- analiza specyfikacji technicznej projektu
- przygotowywanie dokumentów wspierający proces powstania projektu
- programowanie rozwiązań B2B i B2C
- testowanie wydajności i bezpieczeństwa tworzonych rozwiązań

Co oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia – pracujemy w zespole, który zna się od wielu lat
- pracę w młodej firmie, która ma duże aspiracje i bardzo płynnie się rozwija
- szeroki wachlarz projektów w których można brać udział (od mniejszych akcji marketingowych po bardzo duże systemy b2b)
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwijania umiejętności
- biuro w atrakcyjnym miejscu Warszawy
- kursy, szkolenia, certyfikaty
- Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
- Wynagrodzenie 5-9 tys. brutto

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- doskonała znajomość programowania obiektowego PHP + MySQL
- umiejętności programowania w oparciu o wybrany framework (zend, cake, symfony, drupal)
- znajomości Javascript
- entuzjazm w poznawaniu nowych rozwiązań
- umiejętność testowania wydajności tworzonych rozwiązań
- znajomość systemu GIT
- płynność w posługiwaniu się wybranym IDE

Mile widziane:
- znajomość RWD
- znajomość CSS i HTML
- metodologii Scrum i idei Agile

Zainteresowane osoby prosimy o przesłane CV pod adres [email protected]