Programista GWT/J2EE Warszawa

Antal International
Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Dla Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych w Polsce, poszukujemy osoby, która zasili zespół na stanowisku:

Programista GWT/J2EE

Forma zatudnienia: umowa o pracę lub kontrakt

Wymagania

Główne obowiązki na stanowisku:
- projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacji Webowych w technologii GWT
- poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
- implementacja wymagań biznesowych z użyciem technologii Webowych (GWT, JSP/JSF, JEE)
- modelowanie przepływów sterowania w aplikacjach Webowych oraz ich implementacja w warstwie Front End i Middleware
- implementacja rozwiązań backendowych na potrzeby aplikacji Webowych (WebService, DAO, SQL, PLSQL)
- analiza wydajności aplikacji Webowych na serwerach aplikacyjnych (Weblogic, Tomcat) Wymagania:
- minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- bardzo dobra znajomość zagadnień technologii webowych (protokół http, certyfikaty, HTML/DHTML, CSS, JavaScript)
- praktyczna znajomość technologii i rozwiązań RIA (GWT / ExtGWT, Ajax)
- znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP, Apache CXF)
- doświadczenie w programowaniu w JAVIE/JEE
- znajomość: SQL, XML (XML-Schema, XSLT, SOAP, XPath itp.), GWT, JSP/Servlets/JSF/JEE, HTTP, Spring, CSS, znajomość wzorców projektowych
- znajomość zagadnień kontenera servletów ( Weblogic, Tomcat)
- dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle DB), również tematyki tuningu bazy danych oraz frameworków ORM.
- dobra znajomość innych produktów Oracle, w szczególności serwerów aplikacyjnych Weblogic;
- znajomość narzędzi Maven2, Eclipse, Subversion, Enterprise Architect
- dużym atutem będzie znajomość tematyki ubezpieczeniowej (najlepiej ubezpieczenia komunikacyjne);
- wykształcenie wyższe kierunkowe - Informatyka;
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
- otwartość (kontakt z biznesem), kreatywność i zaangażowanie ;
- nastawienie na cel i realizację zadań.

Oferujemy:
- możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej;
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie;
- technik programistycznych JAVA/JEE oraz standardów kodowania;
- technik projektowania aplikacji RIA w oparciu o GWT;
- procesów zapewnienia jakości oprogramowania ( procesy, automatyzacja);
- zwinnej metodologii rozwoju oprogramowania;
- procesu Continuous Integration;
- procesów biznesowych w ubezpieczeniach komunikacyjnych;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- niezbędne narzędzia pracy;
- pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją, zaangażowaniem i nastawieniem na realizacje celu;
- pracę w biurze w Warszawie.

Metodologia pracy

O Antal International

Antal International operates in Poland since 1996 and is a leader in the executive recruitment.
We provide employers with a complete portfolio of services: from permanent recruitment and contracting to HR Consulting solutions in the field of personnel assessment and development, as well as Recruitment Process Outsourcing. Our consultants focus on narrow sectors and disciplines, being true experts in their fields.

Check our job board: www.antal.pl
Learn hiring/firing trends from Antal Global Snapshot: snapshot.antal.com
Read our latest news and b: news.antal.com/Poland