Programista Java

PGB Human Resources
Język programowania
Framework
Inne

PGB Human Resources dla swojego klienta, firmy świadczącej kompleksowe usługi konsultingowe i doradcze z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych poszukujemy osoby na stanowisko: Programista Java EE

W zamian oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Dofinansowanie zajęć sportowych w ramach programu Multisport
- Dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenie, faktura VAT)
- Prywatną opiekę medyczną.

Wymagania

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
- projektowanie i rozwój platformy webowej B2B dla międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej
- praca z wykorzystaniem technologii Java EE i serwera aplikacji JBoss

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość platformy Java EE (EJB3.0, JSP, JMS) i zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych
- bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnej bazy danych
- znajomość technologii Hibernate i EHCache
- znajomość JQuery lub innych bibliotek Java Script
- znajomość któregoś z framework'ów webowych Stripes, Struts 2.0, JBoss Seam, Spring MVC
- umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.