Java Software Engineer_Warszawa

Antal International
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Naszym Klientem jest prywatna spółka telekomunikacyjna z duzej miedzynarodowej grupy. Zakres dzialalnosci to m.in. uslugi multimedialne, telewizja cyfrowa, zapewnianie bezpieczenstwa transferu sieci audio oraz video, kodowanie tresci i materialow do roznego rodzaju formatow. Poszukujemy osoby, która zasili zespół na stanowisku:

Java Software Engineer

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w programowaniu w technologii J2EE
- znajomość narzędzi: Maven, Eclipsen Spring, Hibernate
- znajomość środowiska Linux
- znajomość protokołów: HTTP, HTTPS, JSON, XML
- znajomość systemu konfiguracji wersji GIT
- praktyczna znajomość języka SQL
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
- znajomość języka C++ (Qt, boost)
- doświadczenie w pracy z rozwiązaniami "w chmurze" (vSphere, load balancing)
- znajomość języka francuskiego

Zakres obowiązków:
- analiza wymagań i potrzeb biznesowych Klientów
- estymacja zakresu prac developerskich
- projektowanie i implementacja rozwiązań opartych na technologii JAVA
- przeprowadzanie testów i walidacji oprogramowania
- promowanie dobrych praktyk programistycznych w zespole

Metodologia pracy

O Antal International

Antal International operates in Poland since 1996 and is a leader in the executive recruitment.
We provide employers with a complete portfolio of services: from permanent recruitment and contracting to HR Consulting solutions in the field of personnel assessment and development, as well as Recruitment Process Outsourcing. Our consultants focus on narrow sectors and disciplines, being true experts in their fields.

Check our job board: www.antal.pl
Learn hiring/firing trends from Antal Global Snapshot: snapshot.antal.com
Read our latest news and b: news.antal.com/Poland