System Engineer C++/C#

Sigmar Recruitment
Język programowania
Baza danych
Framework

Dla jednego z naszych klientów z branży IT - technologiczna spółka realizująca projekty dla kluczowych graczy na rynku polskim - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista systemowy C++/C#

Miejsce pracy: Gdańsk

Odpowiedzialności i zadania:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania systemowego, aplikacyjnego oraz automatycznych środowisk testowych
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Współpraca i komunikacja w procesach inżynierii oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów testowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub podobnym
  • Min. 1 rok (preferowane 2-4 lata) doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku programisty
  • Bardzo dobra znajomość projektowania i programowania obiektowego w języku C++
  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku Microsoft C#/.NET
  • Znajomość języka Python
  • Doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu wytworzonego oprogramowania
  • Pasja do tworzenia rozwiązań oprogramowania
  • Otwartość i kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole, umiejętność priorytetyzacji zadań i efektywnego organizowania czasu pracy
  • Swobodne operowanie językiem angielskim, w szczególności technicznym (w mowie i pismie)

Mile widziane:

  • Znajomość technologii Web: HTML5/JavaScript/jQuery, ASP.NET MVC
  • Znajomość MSSQL, EntityFramework (lub inny ORM)
  • Znajomość Azure, Node.js, Angular.js, Kendo UI
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów komputerowych i kryptografii
  • Doświadczenie w realizacji projektów w metodykach typu Agile
  • Doświadczenie w tworzeniu i stosowaniu automatycznych środowisk testowych

Nasz klient oferuje:

  • Pełne wyzwań projekty realizowane dla największych graczy na polskim (i nie tylko) rynku
  • Różnorodność projektów (From Scratch, Integracja, Optymalizacja, Rozwijanie, itp.)
  • Szeroki pakiet pozapłacowy - prywatna opieka medyczna, karta multisport, premie, opcje na akcje, program rekomendacji
  • Myślenie długookresowe - podejście podmiotowe
  • Realny wpływ na architekturę realizowanego projektu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres [email protected]

Metodologia pracy

O Sigmar Recruitment

In Ireland Sigmar Recruitment Ltd opened for business in March 2002. Since that date the company has become one of the country's best-known and most successful Recruitment organisations. Here in Poland with our office in central Warsaw, the same attention to detail and high levels of quality will be maintained thus offering a recruitment solution second to none.