Java Engineer

Sigmar Recruitment

do 8 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego klienta jedną z największych firm obsługujących fundusze inwestycyjne i emerytalne w Europie Środkowo-Wschodniej poszukujemy osoby na stanowisko JAVA ENGINEER
Miejsce pracy: Warszawa

Zadaniem inżyniera oprócz samego programowania jest wspólna (włącznie z Klientem wewnętrznym lub zewnętrznym) analiza potrzeby funkcjonalnej, analiza wykonalności, wypracowanie rozwiązania finalnego.

Główne zadania na stanowisku to:

  • Rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki (warstwa biznesowa + elementy frontendu)
  • Programowanie oraz utrzymanie aplikacji na środowiskach testowych, developerskich oraz produkcyjnych
  • Współpraca przy tworzeniu wymogów biznesowych oraz kreowaniu rozwiązań funkcjonalnych
  • Tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań
  • Tworzenie specyfikacji technicznych aplikacji i rozwiązań projektowych

Wymagania:

  • Znajomość J2EE, JSF, Spring
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość środowiska Eclipse
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność kreatywnego rozwiązywania złożonych problemów logicznych
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi kontroli wersji SVN lub GIT
  • Znajomość jQuery
  • Znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa aplikacji webowych

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii stwarzających duże możliwości rozwojowe
  • Pracę w ambitnym zespole opartym o zasady partnerstwa i współpracy
  • Projekty prowadzone w metodyce scrum
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres [email protected]

Metodologia pracy

O Sigmar Recruitment

In Ireland Sigmar Recruitment Ltd opened for business in March 2002. Since that date the company has become one of the country's best-known and most successful Recruitment organisations. Here in Poland with our office in central Warsaw, the same attention to detail and high levels of quality will be maintained thus offering a recruitment solution second to none.